Pierra akmens materiāli
PlastRex dēļu klāji

Neatņemama ideāla dārza iekārtojuma sastāvdaļā ir segums terasei, baseinam un celiņiem. Mēs piedāvājam divu atšķirīgu ražotāju produkciju - mākslīgā akmens flīzes un mākslīgā koka terašu imitācijas klāja materiālus.Mēs pārdodam franču ražotāja Pierra (Francija) dekoratīvo akmens produkciju baseiniem, terasēm un gājēju celiņiem.

Igauņu Plast Rex mākslīgā seguma klāji izceļas ar nebijušu izturību un kvalitāti šadu produktu segmentā. Dēļu klāju imitācijas materiālam ir praktiski mehāniski nebojājama virsma un ražotājs materiālam dod 20 gadu garantiju lietošanai ārā.

PIERRA AKMENS FLĪZES

Dekoratīvu materiāls, kas imitē akmeņu faktūru. Šī materiāla popularitāte ir galvenokārt saistīts ar tās relatīvi zemo izmaksu, izturību, uguns un mitruma izturību, vieglumu iepakojuma (tas ir daudz vieglāk dabīgā akmens), kā arī dekoratīvas īpašības. Mūsdienu mākslīgie akmeņi tiek ražoti galvenokārt vibropressing vai vibrācijas liešanai augstas kvalitātes baltā cementa, smiltīm, stiprinātājiem, pildvielas, un dažādas krāsas pigmentiem. Vadošie ražotāji ražo produktus, krāsotas ražošanas procesā, kas nodrošina to krāsu stabilitāti visā darbības periodā, atšķirībā no flīzēm "saskaņā ar dabīgā akmens", krāsotas virsmas, kas ir pietiekami, lai ātri zaudē savu izskatu. Fasētajām flīzēm tiek ražotas pat tās krāsas un faktūras, kuras savvaļas dzīvos nepastāv.

Pierra mākslīgā akmens baseina flīzes

PLAST REX TERAŠU KLĀJI

Pierra mākslīgā akmens baseina flīzes

PLASTREX ir novatorisks materiāls ar īpašībām un pielietošanas iespējām, kas palīdz nomainīt kokmateriālu; un tas ir pat laika apstākļos izturīgs un viegli apstrādājams nekā koks.

Šie profili ir plaši pielietojami īpaši smagos un izturīgos apstākļos, tāpēc koksnes kalpošanas laiks ir diezgan īss.

PLASTREX profilu turpmākā apdare ir līdzīga kokam: materiāls var tikt zāģēts, slīpēts un saskrūvēts kopā; Turklāt pavedienu locītavas ir pat stiprākas nekā koka šķiedras.
Tas neuzsūc mitrumu un ir viegli tīrāms, to var krāsot un ir pret laika apstākļiem izturīgs. PLASTREX vienības svars ir tāds pats kā koksnes masa, aptuveni 0,6-0,7 uz m³. PLASTREX piemērošanas sfēra ir iespaidīgi plaša: dārza mēbeles, žogu moduļi, terases subkonstrukcijas, ziedu un komposta kastes, atkritumu konteineru nojumes, preču paletes, smilšu kases, zirgu līči, fermas uc
PLASTREX ir izgatavots no termiski pārstrādātām pārtikas rūpniecības plastmasas iepakojumiem un ir pilnīgi bez toksiskām vielām.