Ekskluzīvas beļģu mēbeles

Manutti ir Beļģiju dizaina greznu āra mēbeļu ražotājs. Manutti ir izstrādājuši un attīstījuši āra krēslus, dīvānus, galdus un aksesuārus gan komercsektoram, gan dzīvojamo māju tirgū, kā arī nepārspējamas aizraušanās ar āra pieredzi.

Kopš kompānijas radīšanas 2002. gadā, redzējums ir bijis ļoti skaidrs: radīt izņēmuma sajūtu relaksējošā un patīkamā āra vidē. Mūsu pirmā prioritāte ir izbaudīt mūsu klientus ar izsmalcinātu "Made in Belgium" dizainu un 360° pieeju.

Manutti, 15 gadus izsmalcināts Beļģijas dizains.

Kvalitāte katrā sīkumā

Katrā izstrādājumu posmā produktu radīšanas kvalitāte ir mūsu virzītājspēks. Mūsu kvalitātes meklējumi attiecas uz visu, ko mēs darām. No mūsu Beļģijas štāba dizaina, materiāliem, ražošanas procesa, apdares un servisa dzīves kvalitātei. Šī kvalitātes un dizaina mīlestības aizraušanās izraisa greznas āra mēbeles, kas cilvēkiem ļauj atpūsties un baudīt dārgas āra momentus visā tās ekskluzivitātes ziņā.

VISPLAŠĀKO IESPĒJU VEIDOŠANA

Ar radošu formas un krāsu izmantošanu, miksējot un savienojot formas, modeļus un toņus, tā galdi, krēsli, dīvāni un aksesuāri ir bezgalīgi kombinējami. Pateicoties mūsu 360 ° pieejai, mēs piedāvājam neierobežotus āra risinājumus no āra dīvāniem, āra paklājus un pat āra apgaismojumu.

APSTEIDZOT LAIKU

No sākuma izpilddirektors Stephane De Winter ieguldīja ievērojamus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā. Uzņēmumam ir bijusi vadošā loma ādas imitācijas pārklājumu izmantošanai un apdarei ar smalku izšūšanu atbilstošās krāsās. Izmantojot materiālus un tehniku āra nolūkos unikālā un novatoriskā veidā, sadarbojoties ar slaveniem zīmoliem, piemēram, Villeroy & Boch, mēs esam tendenču speciālisti ekskluzīvās āra mēbeļu tirgū.

TUROT ROKU UZ PULSA

Manutti dizaina studija vienmēr spēj uztvert savu klientu vēlmēm visattīstītākos un pārdomātākos dizainus. Mūsu rūpīgie pētījumi, atklātā daba un negaidīta radošā ziņkāri ļauj mums saglabāt savu pirkstu uz jaunāko tehnoloģiju un dizaina attīstību. Kā Beļģijas uzņēmums mēs arī lepojamies ar mūsu sadarbību ar ārējiem dizaineriem.

PIEREDZE PROJEKTOS

Manutti mēbeles

Papildus dzīvojamo māju tirgum piedāvājam arī produktus projekta tirgum. Mūsu stiprās puses ir mūsu kolekciju apjoms un daudzveidība, kā arī mūsu elastība un personīgais serviss. Pateicoties mūsu plašajai pieredzei un rūpīgam līguma tirgus uzraudzībai, līguma nodaļa spēj saviem klientiem prezentēt visjaunāko materiālu un apdares ziņā. Ar mūsu sākotnējām pielāgošanas iespējām mēs piedāvājam dizainu ar personīgu pieskārienu.